AGAT

Bİ1A0029

AGAT

1.150,00
VAR

Agat (Akik) Taşı neolitik döneme kadar uzanan eski bir geçmişe sahiptir. Çok farklı Agat (akik) taşı çeşidi vardır. Agat (Akik)taşının metafiziksel güçleri uyum ve denge ile ilgilidir. Agat taşı pozitif ve negatif arasında bir denge sağlayan yin yang enerjisini içermektedir.

Akik Taşı Nasıl Temizlenir?

Her doğal taşta olduğu gibi akik taşının da belli zaman aralıkları ile temizlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü bu taşlar bulundukları ortamlardaki enerjilerden yüksek derecede etkilenmektedirler. BU sebeple taşların temizlenmesi onlardan daha iyi verim alınmasını sağlayacaktır.

Akik taşını temizlemek için öncelikle 1-1,5 saatinizi ayırmanız gerektiğiniz belirtmek isteriz. İlk temizleme yöntemi çoğu kişinin de bildiği gibi akan su ile temizleme yöntemidir. Taş akan suyun altında tutularak 1 saat sonra kurulanmaktadır.

Diğer temizleme için kullanılan yöntem ise güneş ışığı yöntemidir. Güneş ışığının akik taşının temizlenmesinde etkin rol oynadığına inanılmakta ve bu yöntem ile akik taşının yenilenmiş olduğu görülmektedir. Taşın temizlenmesi için gün ışığında taşın en az 1-1,5 saat kalması gerekmektedir.

Bilezik ölçüsü: 60 cm

Fiyatlara KDV dahildir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı