Garnet ve Sedef Taşlı Gümüş İp Örme Kolye

SS200009

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Sedef,Yıldız Taşı,Akik,İnci Ve Gümüş Zincir Kullanılarak Tamamlamıştır. Sedef Taşı Bereket Güç Ve Cesaret Taşı Olarak Bilinir. Toprak Enerjisini Toplayarak Bedene Verir Ve Vücutta Dinçlik Oluşturur. Sedef Taşı Bedendeki Tonsinleri Temizler. Kansızlığa İyi Gelir Ve Kan Yapımına Yardımcı Olur. Karaciğer, Dalak, Böbrek, Mide, Bağırsak Ve Mesane Hastalıklarına Karşı Şifalıdır. Hormonsal Sistemleri Düzenler. Pozitif Düşünmemizi Sağlar. Etrafımızdakı Olayları İyi Analiz Etmemize Yar Dımcı Olur. Çevremizdeki İnsanlara Olumlu Yaklaşmamızı Sağlar. Baş Dönmesi Rahatsızlıklarına İyi Gelir.

945,00
VAR

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Sedef,Yıldız Taşı,Akik,İnci Ve Gümüş Zincir Kullanılarak Tamamlamıştır.

 

Sedef Taşı Bereket  Güç Ve Cesaret Taşı Olarak Bilinir. Toprak Enerjisini Toplayarak Bedene Verir Ve Vücutta Dinçlik Oluşturur. Sedef Taşı Bedendeki Tonsinleri Temizler. Kansızlığa İyi Gelir Ve Kan Yapımına Yardımcı Olur. Karaciğer, Dalak, Böbrek, Mide, Bağırsak Ve Mesane Hastalıklarına Karşı Şifalıdır. Hormonsal Sistemleri Düzenler. Pozitif Düşünmemizi  Sağlar. Etrafımızdakı Olayları İyi Analiz Etmemize Yar Dımcı Olur. Çevremizdeki İnsanlara Olumlu Yaklaşmamızı Sağlar. Baş Dönmesi Rahatsızlıklarına İyi Gelir.

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı