Gümüş İp Örgü Ametist Taşlı İnci İşlemeli Kolye

SS100004

Enerji,Mutluluk,Huzur Ve Canlılık Taşı Olan Ametist Enerji Yüklü Bir Taş Olduğu İçin Çoğu İnsan Üzerinde Canlandırıcı Etkisi Vardır Bu Nedenle Sürekli Üzerinizde Taşıyabileceğiniz Ametist Yaydığı Enerji İle Size Her Zaman Fayda Sağlar Ve Olumsuzluklardan Korur. Bilinen Pek Çok Faydası Olan Ametist Taşının En Önemli Faydalarından Biri Stresi Gidermesi,Öfke Kontrolü Sağlanması ve Pozitif Enerji Veriyor Olmasıdır. Tasarımcımız 925 Ayar Gümüş İp Kullanarak El İşçiliği İle Ördüğü Kolyede Ametist Taşıyla Birlikte İnci Kullanarak Motiflendirmiş Olduğu Kolyeyi Özel Tasarım Tek Ürün Olarak Üretmiştir. Ürün Ağırlığı : 36,8 Gr

1.800,00
VAR

Enerji,Mutluluk,Huzur Ve Canlılık Taşı Olan Ametist Enerji Yüklü Bir Taş Olduğu İçin Çoğu İnsan Üzerinde Canlandırıcı Etkisi Vardır Bu Nedenle Sürekli Üzerinizde Taşıyabileceğiniz Ametist Yaydığı Enerji İle Size Her Zaman Fayda Sağlar Ve Olumsuzluklardan Korur.

Bilinen Pek Çok Faydası Olan Ametist Taşının En Önemli Faydalarından Biri Stresi Gidermesi,Öfke Kontrolü Sağlanması ve Pozitif Enerji Veriyor Olmasıdır.

Tasarımcımız 925 Ayar Gümüş İp Kullanarak El İşçiliği İle Ördüğü Kolyede Ametist Taşıyla Birlikte İnci Kullanarak Motiflendirmiş Olduğu Kolyeyi  Özel Tasarım Tek Ürün Olarak Üretmiştir.

Ürün Ağırlığı : 36,8 Gr

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı