Gümüş İp Örgü Garnet Taşlı Kolye

SS200011

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Ördüğü Kolyenin İçinde; Pembe Sedef, Pembe İnci, Gümüş Objeler, Gümüş Tel, Gümüş Bid Ve Garnet Taşı Kullanarak Gümüş Zincirle Tamamlamıştır . Garnet (Lal) Taşı; Bedeni Kuvvetlendirir, Temizler Ve Canlandırır. Enerjisi Damarlar İçin Faydalıdır. Geçmişi Hatırlamaya Yardımcı Olur. Hangi Amaçla Kullanılırsa Kullanılsın, Kristal Kuvars İle Birlikte Kullanımı Etkisini Artırır. Hayal Gücünü Kuvvetlendirir. Heyecan Ve Boşluk Duygularına Kapıldığınızda, Dengenizi Korumanıza Yardımcı Olur. Dinginlik Hissi Verir. Böylece Yapmanız Gereken İşlerin Üzerine Sırayla Ve Yavaşça Gitmenizi Sağlar Ve Kapasitenizin Arttığını Hissettirir. Kendinizi Kabullenmenizi Sağlayarak Sizi Korur. İşlerinizi Tamamlamanız İçin Gereken Canlılığı Ve Zindeliği Sağlar. Sevgi Ve Şefkat Duygularını Güçlendirir. Tutku Ve Cesaret Taşıdır.

945,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Ördüğü Kolyenin İçinde; Pembe Sedef, Pembe İnci, Gümüş Objeler, Gümüş Tel, Gümüş Bid Ve Garnet Taşı Kullanarak Gümüş Zincirle Tamamlamıştır .

Garnet (Lal) Taşı; Bedeni Kuvvetlendirir, Temizler Ve Canlandırır. Enerjisi Damarlar İçin Faydalıdır.

Geçmişi Hatırlamaya Yardımcı Olur.  Hangi Amaçla Kullanılırsa Kullanılsın, Kristal Kuvars İle Birlikte Kullanımı Etkisini Artırır.  Hayal Gücünü Kuvvetlendirir.  Heyecan Ve Boşluk Duygularına Kapıldığınızda, Dengenizi Korumanıza Yardımcı Olur. Dinginlik Hissi Verir. Böylece Yapmanız Gereken İşlerin Üzerine Sırayla Ve Yavaşça Gitmenizi Sağlar Ve Kapasitenizin Arttığını Hissettirir. Kendinizi Kabullenmenizi Sağlayarak Sizi Korur. İşlerinizi Tamamlamanız İçin Gereken Canlılığı Ve Zindeliği Sağlar.  Sevgi Ve Şefkat Duygularını Güçlendirir. Tutku Ve Cesaret Taşıdır.

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı