Kırmızı Akik&Ametist Taşlı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200018

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örülerek İçine; Kırmızı Akik,Ametist Ve Gümüş Zincirle Tamamlamıştır. Tedavi Edici Nitelikleri En Yoğun Taşlardan Olan Kuvarslar; Beyin Fonksiyonlarını Uyarır. Kişinin Çevresinde Oluşan Negatif Enerjiyi Yok Eder Ve Pozitif Enerjiyi Toplar. Tene Temas Ettirilerek Kıyafet Altında Taşındığı Takdirde, Kişiyi Diğer İnsanların Negatif Enerjilerinden Korur. (Pozitif İnsanlar Arasında İseniz Kristalinizi Görünür Şekilde Takın. Böylece Etrafınızdaki İnsanların Pozitif Enerjilerini Kendi İçinde Toplar.) Dikkat Edilecek Husus; Eğer Kristalinizi Çok Uzun Süre Kullandıysanız Enerjisi Tükenebilir. Toplamış Olduğu Negatif Enerjiyi Gerisin Geri Size Aktarmaya Başlayabilir. (Bunu Baş Ağrısı, Mide Bulantısı Şeklinde Hissedersiniz.) Bu Durumda Kristalinizi Tekrar Kullanabilmek İçin Yıkayarak, Ya Da Bir Gece Toprağa Gömerek Temizlemeniz Gerekir. Kristalinizi Bir Ametistin Yanına Bırakmanız Da Temizlenmesini Sağlar. Bunun İçin İki Kristal Alıp, Birisi Temizlenirken Diğerini Kullanmaya Devam Edebilirsiniz.

945,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örülerek İçine; Kırmızı Akik,Ametist Ve Gümüş Zincirle Tamamlamıştır.

 

Tedavi Edici Nitelikleri En Yoğun Taşlardan Olan Kuvarslar; Beyin Fonksiyonlarını Uyarır. Kişinin Çevresinde Oluşan Negatif Enerjiyi Yok Eder Ve Pozitif Enerjiyi Toplar.

Tene Temas Ettirilerek Kıyafet Altında Taşındığı Takdirde, Kişiyi Diğer İnsanların Negatif Enerjilerinden Korur. (Pozitif İnsanlar Arasında İseniz Kristalinizi Görünür Şekilde Takın. Böylece Etrafınızdaki İnsanların Pozitif Enerjilerini Kendi İçinde Toplar.) Dikkat Edilecek Husus; Eğer Kristalinizi Çok Uzun Süre Kullandıysanız Enerjisi Tükenebilir. Toplamış Olduğu Negatif Enerjiyi Gerisin Geri Size Aktarmaya Başlayabilir. (Bunu Baş Ağrısı, Mide Bulantısı Şeklinde Hissedersiniz.) Bu Durumda Kristalinizi Tekrar Kullanabilmek İçin Yıkayarak, Ya Da Bir Gece Toprağa Gömerek Temizlemeniz Gerekir. Kristalinizi Bir Ametistin Yanına Bırakmanız Da Temizlenmesini Sağlar. Bunun İçin İki Kristal Alıp, Birisi Temizlenirken Diğerini Kullanmaya Devam Edebilirsiniz.

 

Fiyata KDV dahildir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı