Oniks Taşlı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200012

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Ürettiği Kolyede Oniks Taşı Ve Gümüş Objeler Kullanmıştır.Tasarımı 925 Ayar Gümüş Zincir Kullanarak Tamamlamıştır. Tüm Yarı Değerli Taşlar Gibi Kendine Has Özellikleriyle Tarih Boyunca Birçok Medeniyette Kendine Yer Bulmuş Olan Oniks’in, “Kutsal Taş” Olarak Tarihi, Antik Döneme Dayanır. Antik Yunan Ve Roma’da Oldukça Popüler Bir Taş Olmuş, Pek Çok Hikaye Ve Efsaneye De Konu Olmuştur. Mutluluk, Kendine Güven, Stres Azaltıcı, Depresyon Üzerinde Etkili Bir Taştır.Nazar Konusunda En Etkili Taşlardan Biridir, Olumsuz Enerjiye Karşı Kişiyi Korur.Sakinleştirme Özelliği Vardır. Cesaret Ve Şans Getirdiğine İnanılır.Odaklanma Güçlüğü Çeken Kişilerin Konsantrasyonuna Olumlu Etki Sağladığı Bilinmektedir.Kadın Erkek İlişkisinde Dengeleyici Etki Gösterir.Kaygıyı Azaltır Ve Gelecek Konusunda Rahatlama Sağlar.

945,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Ürettiği Kolyede Oniks Taşı  Ve Gümüş Objeler Kullanmıştır.Tasarımı 925 Ayar Gümüş Zincir Kullanarak Tamamlamıştır.

Tüm Yarı Değerli Taşlar Gibi Kendine Has Özellikleriyle Tarih Boyunca Birçok Medeniyette Kendine Yer Bulmuş Olan Oniks’in, “Kutsal Taş” Olarak Tarihi, Antik Döneme Dayanır.  Antik Yunan Ve Roma’da Oldukça Popüler Bir Taş Olmuş, Pek Çok Hikaye Ve Efsaneye De Konu Olmuştur.

Mutluluk, Kendine Güven, Stres Azaltıcı, Depresyon Üzerinde Etkili Bir Taştır.Nazar Konusunda En Etkili Taşlardan Biridir, Olumsuz Enerjiye Karşı Kişiyi Korur.Sakinleştirme Özelliği Vardır. Cesaret Ve Şans Getirdiğine İnanılır.Odaklanma Güçlüğü Çeken Kişilerin Konsantrasyonuna Olumlu Etki Sağladığı Bilinmektedir.Kadın Erkek İlişkisinde Dengeleyici Etki Gösterir.Kaygıyı Azaltır Ve Gelecek Konusunda Rahatlama Sağlar.

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı