Smoky Kuvars Gümüş İp Örgü Gerdanlık

SS100002

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Smoky Kuvars,Ametist,Pembe İnci,Sedef Kullanılarak İşlenmiştir. Smoky Quartz kahverengimsi bir kuvars çeşididir. Çok koyu kahverengi çeşidine MORİON denir. Dumanlı kuvars renginin sebebi taşın doğal ortamda radyasyona maruz kalma miktarı ile ilgilidir. Günümüzde birçok dumanlı kuvars kristallere renk düzeltme amacıyla ışın tedavisi uygulanıyor. Dumanlı kuvars binlerce yıl süs ve dini objelerde dekoratif taş olarak kullanılmıştı. Eski zamanlarından beri dumanlı kuvarsın gerginliği giderdiği, korku, panik ve kızgınlığı olumlu duygulara değiştirdiğine inanılmıştır. Bazıları pankreas ve böbreklerin daha iyi çalışmasına ve zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardım ettiğine inanır.

1.800,00
VAR

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Smoky Kuvars,Ametist,Pembe İnci,Sedef Kullanılarak İşlenmiştir.

 

Smoky Quartz kahverengimsi bir kuvars çeşididir. Çok koyu kahverengi çeşidine MORİON denir. Dumanlı kuvars renginin sebebi taşın doğal ortamda radyasyona maruz kalma miktarı ile ilgilidir. Günümüzde birçok dumanlı kuvars kristallere renk düzeltme amacıyla ışın tedavisi uygulanıyor. Dumanlı kuvars binlerce yıl süs ve dini objelerde dekoratif taş olarak kullanılmıştı. Eski zamanlarından beri dumanlı kuvarsın gerginliği giderdiği, korku, panik ve kızgınlığı olumlu duygulara değiştirdiğine inanılmıştır. Bazıları pankreas ve böbreklerin daha iyi çalışmasına ve zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardım ettiğine inanır. 

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı