Swarovski Detaylı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200021

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İpi Elde Örerek İçinde; Damla Sitrin Taşı, Mercan, Sedef, Swarovski Kristal, Gümüş Objeler Ve Gümüş Bid Kullanmış Ve Gümüş Zincirle Tamamlamıştır. Sitrin, Motivasyon Yükselticidir. Kendine Güveni Arttırır, Aşırı Kıskançlık Gibi Yükselen Duyguların Dengelenmesinde İyi Bir Etkendir. Fanatikliğe Doğru Gittiğini Düşündüğünüz Takıntılarınızla Başa Çıkmada Sitrin’ Den Yardım Alabilirsiniz. Antidepresan Etkili Bir Taş Olan Sitrin’ İn İntihar Eğilimini Zayıflattığına, Kâbusları Önlediğine İnanılmaktadır. Sitrin Yaratıcılık Konusunda Özellikle Yazarlar İçin Güçlü Bir Esin Kaynağıdır. Dekoratif Amaçlı Olarak Yaratıcılık Gerektiren İşlerde Çalışan Kimseler Tarafından Ofisler Ve Evlerde Sıkça Kullanılmaktadır.

945,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İpi Elde Örerek İçinde; Damla Sitrin Taşı, Mercan, Sedef, Swarovski Kristal, Gümüş Objeler Ve Gümüş Bid Kullanmış Ve Gümüş Zincirle Tamamlamıştır.

Sitrin, Motivasyon Yükselticidir. Kendine Güveni Arttırır, Aşırı Kıskançlık Gibi Yükselen Duyguların Dengelenmesinde İyi Bir Etkendir. Fanatikliğe Doğru Gittiğini Düşündüğünüz Takıntılarınızla Başa Çıkmada Sitrin’ Den Yardım Alabilirsiniz. Antidepresan Etkili Bir Taş Olan Sitrin’ İn İntihar Eğilimini Zayıflattığına,  Kâbusları Önlediğine İnanılmaktadır. 

Sitrin Yaratıcılık Konusunda Özellikle Yazarlar İçin Güçlü Bir Esin Kaynağıdır. Dekoratif Amaçlı Olarak Yaratıcılık Gerektiren İşlerde Çalışan Kimseler Tarafından Ofisler Ve Evlerde Sıkça Kullanılmaktadır.

 

Fiyata KDVV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı