Turmalin Taşlı Gümüş İp Örgü Gerdanlık

SS100007

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Turmalin Taşı,Garnet ve Sedef Kullanılarak İşlenmiştir. Turmalin dolaşım sistemini hızlandırır. Vücuttaki kan dolaşımını arttırır. Kılcal damarların genişlemesine yardımcı olur. Turmalin’ in bu özellikleri pek çok hekim tarafından da kabul görmektedir. Taşın dolaşım sistemi üzerindeki bu etkisi ise onu müthiş bir antioksidan yardımcısı haline getirmektedir. Detoks yapan pek çok kişiye Turmalin önerilmektedir.Turmalin’in yaydığı infrared ışınlar su molekülleri üzerinde rezonans yaratmaktadır. İnsan vücudunun da % 60’ı sudan oluşur. Sinirler ve vücut sıvıları üzerindeki bu uyarılma, vücudun enerji seviyesinin artmasına ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasına sebep olmaktadır. Hem detoks kabiliyeti hem de metabolizma hızlandırıcı niteliği sebebiyle Turmalin harika bir zayıflama yardımcısıdır.

1.800,00
VAR

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Turmalin Taşı,Garnet ve Sedef Kullanılarak İşlenmiştir.

 

Turmalin dolaşım sistemini hızlandırır. Vücuttaki kan dolaşımını arttırır. Kılcal damarların genişlemesine yardımcı olur. Turmalin’ in bu özellikleri pek çok hekim tarafından da kabul görmektedir. Taşın dolaşım sistemi üzerindeki bu etkisi ise onu müthiş bir antioksidan yardımcısı haline getirmektedir. Detoks yapan pek çok kişiye Turmalin önerilmektedir.Turmalin’in yaydığı infrared ışınlar su molekülleri üzerinde rezonans yaratmaktadır. İnsan vücudunun da % 60’ı sudan oluşur. Sinirler ve vücut sıvıları üzerindeki bu uyarılma, vücudun enerji seviyesinin artmasına ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasına sebep olmaktadır. Hem detoks kabiliyeti hem de metabolizma hızlandırıcı niteliği sebebiyle Turmalin harika bir zayıflama yardımcısıdır. 

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı