Ametist Taşlı Rose Altın Kaplama Yüzük

190,00
Zarafetinizi doğal taşların enerjisiyle tamamlayan özel tasarımlarla her zaman iddialı olun. Özel tasarımı satın almak için lütfen üye olunuz.

Benzersiz tasarımlar herkesten farklı olmayı tercih eden Monolina kadınlarının beğenisine sunuluyor.

Tasarımcı Tülay Ağaoğu sadece bir adet tasarladığı yüzüğün yapımında 925 ayar gümüş üzerine rose altın kaplama tekniğini uygulamış, tasarımı orijinal ametist taşı ile tamamlamıştır.

Ametist: Mitolojide "sarhoş etmeyen" anlamına gelmektedir. Enerji, mutluluk, huzur ve canlılık verir ve kullanan kişi üzerinde canlandırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Kişide uyum ve denge oluşmasında yardımcıdır. Yaydığı enerjinin sinir sistemini etkilediği kaynaklarda belirtilmektedir. Pembe kuvars ile birlikte kullanıldığında zihni güçlendirdiği belirtilmektedir.

Ürün: 4,6 gram

Yüzük Ölçüsü: 17/57

Monolina kullanıcıları için tasarlanan yüzükler genel ölçüler kullanılarak üretilmektedir.

Sipariş verdiğiniz yüzüğün sizden bilgisi alınan ölçülere uygun hale getirilmesi, sipariş gününü takip eden 4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Çalışma tamamlanınca kargo sürecine geçilecektir.

Tasarım özel kargo güvenlik sistemi Loomis ile adresinize güvenle teslim edilecektir, satın almak için lütfen üye olunuz. 

Ürüne ait yorum bulunamadı.