Yeşil Akik&Smoky Kuvars Taşlı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200022

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Yeşil Akik ve Smoky Kuvars Kullanılarak İşlenmiştir. Yeşil Akik Taşı Güçlü Bir İyileştiricidir,Bir Nevi ‘’Terapi Aracı’’ Diyebiliriz.Taşıyanı Tehlikelerden koruyan ve Vücuttaki Negatif Enerjiyi Boşaltarak Stersten Arındıran Özellikleri En Bilindik Faydaları Arasında Olmasının Yanı Sıra Yeşil Akik Taşı Uykusuzluğa,Korkaklığa,Karabasana,Nazara ve Hatta Metabolizmanın Düzgün Çalışması Üzerinde de Oldukça Güçlü Etkilere Sahiptir. Taşıyan Kişiye Güç,İyimserlik ve Keyif Hissi Verir. İkizler,Boğa,Yengeç,Oğlak ve Kova Burçlarını Temsil Eder. Smoky Quartz kahverengimsi bir kuvars çeşididir. Çok koyu kahverengi çeşidine MORİON denir. Dumanlı kuvars renginin sebebi taşın doğal ortamda radyasyona maruz kalma miktarı ile ilgilidir. Günümüzde birçok dumanlı kuvars kristallere renk düzeltme amacıyla ışın tedavisi uygulanıyor. Dumanlı kuvars binlerce yıl süs ve dini objelerde dekoratif taş olarak kullanılmıştı. Eski zamanlarından beri dumanlı kuvarsın gerginliği giderdiği, korku, panik ve kızgınlığı olumlu duygulara değiştirdiğine inanılmıştır. Bazıları pankreas ve böbreklerin daha iyi çalışmasına ve zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardım ettiğine inanır.

945,00
VAR

Tasarımcımız Tarafından 925 Ayar Saf Gümüş İple El Örgüsü İle Üretilen Kolye Yeşil Akik ve Smoky Kuvars Kullanılarak İşlenmiştir.

 

Yeşil Akik Taşı Güçlü Bir İyileştiricidir,Bir Nevi ‘’Terapi Aracı’’ Diyebiliriz.Taşıyanı Tehlikelerden koruyan ve Vücuttaki Negatif Enerjiyi Boşaltarak Stersten Arındıran Özellikleri En Bilindik Faydaları Arasında Olmasının Yanı Sıra Yeşil Akik Taşı Uykusuzluğa,Korkaklığa,Karabasana,Nazara ve Hatta Metabolizmanın Düzgün Çalışması Üzerinde de Oldukça Güçlü Etkilere Sahiptir.

Taşıyan Kişiye Güç,İyimserlik ve Keyif Hissi Verir.

İkizler,Boğa,Yengeç,Oğlak ve Kova Burçlarını Temsil Eder.

 

Smoky Quartz kahverengimsi bir kuvars çeşididir. Çok koyu kahverengi çeşidine MORİON denir. Dumanlı kuvars renginin sebebi taşın doğal ortamda radyasyona maruz kalma miktarı ile ilgilidir. Günümüzde birçok dumanlı kuvars kristallere renk düzeltme amacıyla ışın tedavisi uygulanıyor. Dumanlı kuvars binlerce yıl süs ve dini objelerde dekoratif taş olarak kullanılmıştı. Eski zamanlarından beri dumanlı kuvarsın gerginliği giderdiği, korku, panik ve kızgınlığı olumlu duygulara değiştirdiğine inanılmıştır. Bazıları pankreas ve böbreklerin daha iyi çalışmasına ve zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardım ettiğine inanır. 

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı