Yeşil Akik Taşlı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200008

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örerek İçine; Yeşik Akik, Kristal, Yıldız,Akik Taşı, Gümüş Bid Ve Gümüş Objeyle Tamamlamıştır. Akik Taşı, Vücuda Temas Ettiğinde Vücuda Sıcaklık Vermektedir. Bu Özelliği Sayesinde De, Vücutta Meydana Gelmiş Ağrıların Ve De Gerginliğin Azalmasını Sağlar. Cilt Hastalıkları Konusunda, Akik Taşı Çok Büyük Bir Önem Taşımaktadır. Öyle Ki, Bu Taş Cilt Hastalıkları Konusunda Çok Sık Başvurulan Bir Taş Olma Özelliğindedir. Aynı Zamanda, Akik Taşı Damarları Da Kuvvetlendirmektedir.Akik Taşı, Vücut Sağlığı Açısından Çok Büyük Bir Öneme Sahipken Bu Taş Aynı Zamanda, Psikolojik Etkileri Açısından Da Çok İlgi Gören Bir Taştır. Bu Taşın, Yenileyici Bir Enerjiye Sahip Olduğu Ve Böylece De Sıkıntılı Ve De Kötü Hissedilen Zamanlarda, Olaylara İyi Tarafından Bakıldığına İnanılmaktadır. Öyle Ki, Bu Taş Özellikle Kişilerden Gelen Negatif Enerjiye Yenik Düşenler İçin İyi Bir Yardımcı Olarak Gözükmektedir. Bu Taşın, Kişilere En Büyük Etkilerinden Birisi De, Bu Taşın Özgüveni Artırıcı Bir Özelliğe Sahip Olmasıdır.

945,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örerek İçine; Yeşik Akik, Kristal, Yıldız,Akik Taşı, Gümüş Bid Ve Gümüş Objeyle Tamamlamıştır. 

Akik Taşı, Vücuda Temas Ettiğinde Vücuda Sıcaklık Vermektedir. Bu Özelliği Sayesinde De, Vücutta Meydana Gelmiş Ağrıların Ve De Gerginliğin Azalmasını Sağlar. Cilt Hastalıkları Konusunda, Akik Taşı Çok Büyük Bir Önem Taşımaktadır. Öyle Ki, Bu Taş Cilt Hastalıkları Konusunda Çok Sık Başvurulan Bir Taş Olma Özelliğindedir. Aynı Zamanda, Akik Taşı Damarları Da Kuvvetlendirmektedir.Akik Taşı, Vücut Sağlığı Açısından Çok Büyük Bir Öneme Sahipken Bu Taş Aynı Zamanda, Psikolojik Etkileri Açısından Da Çok İlgi Gören Bir Taştır. Bu Taşın, Yenileyici Bir Enerjiye Sahip Olduğu Ve Böylece De Sıkıntılı Ve De Kötü Hissedilen Zamanlarda, Olaylara İyi Tarafından Bakıldığına İnanılmaktadır. Öyle Ki, Bu Taş Özellikle Kişilerden Gelen Negatif Enerjiye Yenik Düşenler İçin İyi Bir Yardımcı Olarak Gözükmektedir. Bu Taşın, Kişilere En Büyük Etkilerinden Birisi De, Bu Taşın Özgüveni Artırıcı Bir Özelliğe Sahip Olmasıdır.

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı