Yıldız Taşlı Gümüş İp Örgü Gerdanlık

SS100002

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örülerek İçine; Yıldız Taşı, Karma Renkli Akik Taşı, İnci,Gümüş Bid Ve Gümüş Obje Kullanarak Tamamlamıştır. Yıldız Taşının Faydalarından En Bilineni Aşk Ve Neşe Taşı Olarak Bilinmesidir. Yıldız Taşının Faydalarından Diğerleri İse; Kişinin Açık Yürekliliğini Sembolize Eder. Kalbini Yeni Sevgiye Açmak İsteyenler İçin Olumlu Etkileri Vardır. Hayal Taşı Olarakta Bilinir. Bunun Sebebi İse İnsana Yeni Ufuklar Açması Yeni Bişeyler Keşfedip Üretmesine Yardımcı Olmasıdır. Kişinin Sınırlandırılmış Duygusunu Yenmesine Yardımcı Olur. Hayatta Yeni Rollere Hazırlanan Kişilere Özellikle Etkilidir. Enerji Gücü Çok Yüksek Bir Taştır. Sert Görünümlü Müsfik İnsanların Görünüşleri Ve Duygularında Yumuşama Sağladığı Bilinmektedir. Kişiye Neşe,Mutluluk,Huzurve Yaşama Sevinci Verdiğine İnanılır.

1.800,00
VAR

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örülerek İçine; Yıldız Taşı, Karma Renkli Akik Taşı, İnci,Gümüş Bid Ve Gümüş Obje Kullanarak Tamamlamıştır.

 Yıldız Taşının Faydalarından En Bilineni Aşk Ve Neşe Taşı Olarak Bilinmesidir. Yıldız Taşının Faydalarından Diğerleri İse; Kişinin Açık Yürekliliğini Sembolize Eder. Kalbini Yeni Sevgiye Açmak İsteyenler İçin Olumlu Etkileri Vardır. Hayal Taşı Olarakta Bilinir. Bunun Sebebi İse İnsana Yeni Ufuklar Açması Yeni Bişeyler Keşfedip Üretmesine Yardımcı Olmasıdır. Kişinin Sınırlandırılmış Duygusunu Yenmesine Yardımcı Olur. Hayatta Yeni Rollere Hazırlanan Kişilere Özellikle Etkilidir. Enerji Gücü Çok Yüksek Bir Taştır. Sert Görünümlü Müsfik İnsanların Görünüşleri Ve Duygularında Yumuşama Sağladığı Bilinmektedir. Kişiye Neşe,Mutluluk,Huzurve Yaşama Sevinci Verdiğine İnanılır.

 

Fiyata KDV dahildir.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı