0 adet ürün bulunmuştur.

 

Yurtdışında mühendislik eğitimi gören Tülay Ağaoğlu 22 yıl boyunca uluslararası bir firmada Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdü. Eş zamanlı olarak kendi şirketini kurarak elektronik sektöründeki bir çok dünya devi markayı Türkiye’ye getirip, Türk tüketicisinin hizmetine sundu.

Profesyonel çalışma hayatına son verdikten sonra  da üretme alışkanlığından vazgeçmeyip , daha sonra hobisini işe çevirme planları ile tasarımcılık eğitimi almaya başladı .

7 sene boyunca Çafer Ağa medresesinde ve sonrasında kendi yerinde  değerli hoca Mehmet Nasuh Ortak’dan  sadekarlık dersleri aldı.

Gümüş ham maddesini kullanarak   tamamen el işçiliği ile  ürettiği tasarımlarını, değerli taş kullanımıyla da taçlandırdı .

Her zaman ilgi duyduğu tasarım merakını alışagelmişin dışında hem kadına hem erkeğe yönelik  tasarımlar yaparak , tamamen el yapımı aksesuarlar  üretmeye başladı.

Saf metal işçiliğinin yanı sıra , Semra Ecer’den mum tekniği  üzerine eğitim alarak , “limited edition” tasarımlarını koleksiyona ekledi.

Almanya’ da üretilen filament üzerine saf gümüş kaplı iplik kullanarak etnik Anadolu desenlerini oya gibi işleyerek,  üzerine yine değerli taşlarla ışıltılar katıp farklı tasarımlar geliştirmeye başladı.

Bu bitmeyen  sevda yolculuğunda ürettiklerini kullanıcıların beğenisine sunmak için Monolina.com online satış sitesini kurarak kendi gibi hobisini , işe dönüştürmek isteyen bir çok tasarımcıya yol açtı…

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı