Mercan Taşlı Gümüş İp Örgü Kolye

SS200013

Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örgüsü Olarak Ürettiği Kolyede Mercan Taşı, Onix, Yeşil Akik Kullanarak Tasarımı Tamamlamıştır. Vedik Astrolojisine Göre Kırmızı Mercan; Mars İle İlişkilidir Ve Bu Gezegeni Temsil Eder. Kullanan Kişinin Aurasını Zaman İçerisinde Marsın Olumlu Etkilerini Artırarak Güçlendirir Ve Bu Şekilde Dışarıdan Gelmekte Olan Negatif Enerjilere Karşı Koruma Sağlar. Bu Gezegenden Etkiler Alan Koç Ve Akrep Burçları İçin Özellikle Önerilmektedir. Kırmızı Mercan Kişinin Dinamik, Enerjik Ve Kendine Güvenen Davranışlarda Bulunmasına Katkıda Bulunur.

945,00
VAR


Tasarımcı 925 Ayar Saf Gümüş İple Elde Örgüsü Olarak Ürettiği Kolyede Mercan Taşı, Onix, Yeşil Akik Kullanarak Tasarımı Tamamlamıştır.

Vedik Astrolojisine Göre Kırmızı Mercan; Mars İle İlişkilidir Ve Bu Gezegeni Temsil Eder. Kullanan Kişinin Aurasını Zaman İçerisinde Marsın Olumlu Etkilerini Artırarak Güçlendirir Ve Bu Şekilde Dışarıdan Gelmekte Olan Negatif Enerjilere Karşı Koruma Sağlar. Bu Gezegenden Etkiler Alan Koç Ve Akrep Burçları İçin Özellikle Önerilmektedir.

Kırmızı Mercan Kişinin Dinamik, Enerjik Ve Kendine Güvenen Davranışlarda Bulunmasına Katkıda Bulunur.

 

Fiyata KDV dahildir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bu Kategorideki Beğenebileceğiniz Diğer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı